Nowy Orkon 2020 - wejściówka Zobacz większe

Tylko online

Orkon 2020 - wejściówka

Nowy

Wejściówka uprawniająca do udziału w konwencie Orkon 2020.

Więcej szczegółów

200,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypProdukt Wirtualny


Orkon to najdłuższy i najstarszy konwent larpowy w Polsce.

Od ponad dwudziestu pięciu lat, co roku przyciąga na Jurę Krakowsko-Częstochowską setki fanów gier terenowych i nie tylko.

W ciągu czternastu dni imprezy organizowane są gry terenowe oraz salonowe osadzone zarówno w znanych, komercyjnych uniwersach, jak i w unikalnych światach autorskich.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym hobby, Orkon to miejsce dla Ciebie. (...)


http://orkon.org

WEJŚCIÓWKA NA ORKON 2020

Konwent Orkon 2020, odbędzie się w dniach od 18 lipca do 1 sierpnia 2020 r. w Łutowcu. Zakupiona wejściówka obejmuje pobyt na imprezie, dostęp do infrastruktury obozowiska i udział w wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról).


Do 4 maja zakup wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie wynoszącej 200 zł. Do 15 czerwca cena wynosić będzie 250 zł, a po tej dacie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 300 zł.

Wejściówka "tygodniowa".

Dla osób które chcą uczestniczyć tylko w części Orkonu, przewidziano wejściówki "tygodniowe", w wariantach pierwszego tygodnia imprezy z weekendami (18-26 lipca) i drugiego tygodnia imprezy z weekendami (24 lipca - 1 sierpnia). Do 4 maja zakup takiej wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie wynoszącej 130 zł. Do 15 czerwca cena wynosić będzie 170 zł, a po tej dacie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 210 zł.

Wejściówka "weekendowa".

Opłata za pobyt na Orkonie w weekend 24-27 lipca, wynosi 100 zł.

Wejściówka "jednodniowa".

Ten typ wejściówki kosztuje 40 zł za pierwszy pełny dzień i 30 zł za każdy kolejny. Opłata za pierwszy i ostatni niepełny dzień pobytu wynosi 20 zł. Wejściówki jednodniowe będą dostępne jedynie w formie opłaty na samej imprezie. Można je będzie łączyć z tygodniowymi, przedłużając swój pobyt. Wejściówki tego typu nie obowiązują jednak w terminie weekendu 24-27 lipca. 

Orkonowa strona www                                Orkonowy FanPage

REKWIZYTORNIA I ORKON 2020

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem Orkon 2020 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

REGULAMIN

1. Za wydarzenie objęte niniejszą "wejściówką" odpowiada Stowarzyszenie Orkon - organizator konwentu Orkon 2020.

2. Sklep Rekwizytornia pełni funkcję pośrednika w sprzedaży "wejściówek" uprawniających do udziału w zabawie.

3. Sklep Rekwizytornia nie ponosi odpowiedzialności za przebieg wydarzenia, a jedynie za obsługę procesu zakupu "wejściówek".

4. Dokumentem uprawniającym do udziału w wydarzeniu jest potwierdzenie wykonania przelewu (zgodnie z instrukcją zawartą w mailu dostarczanym przed imprezą). Rekwizytornia dostarczy Organizatorom wydarzenia pełną dokumentację weryfikująca uczestników. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie organizatorom wydarzenia danych umożliwiających identyfikację i kontakt z uczestnikami (tj: imienia, nazwiska i adresu e-mail, przyporządkowanych do zakupionej "wejściówki").

5. Dla zakupionych "wejściówek" nie przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy lub do odstąpienia od umowy (zgodnie z treścią art. 38 pkt. 12 ustawy z dnia 30 maja 2015 r. o prawach konsumenta.) Ewentualne zwroty rozpatrywane będą wg. zasad i przez organizatora konwentu Orkon. Zakupioną "wejściówkę" można natomiast przekazać lub odsprzedać innemu uczestnikowi.

6. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

7. Wszelkie pozostałe kwestie regulują zapisy REGULAMINU ORKONU (www.orkon.org). Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się z jego treścią.

(obowiązuje od 15.03.2020 r).