Nowy Larp Głód - wejściówka Zobacz większe

Tylko online

Larp Głód - rezerwacja wejściówki

Nowy

Rezerwacja wejściówki uprawniającej do udziału w Larpie  "Głód".

Krobielowice 7-9.12.2018 r.

autorzy: Jakub Barański i Mikołaj Wicher.

Więcej szczegółów

799,00 zł

  • całość 799zł
  • raty 897zł (3x299zł)

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypProdukt Wirtualny


Głód to larp osadzony w alternatywnej wersji rzeczywistości. Nie zamierzamy jednak zmieniać biegu historii czy następstw ważnych wydarzeń, przeciwnie - wszystko, co wydarzyło się w naszym świecie, miało miejsce w świecie gry. Jej przebieg może zmienić postrzeganie niektórych wydarzeń, rzucić nowe światło na ich przyczyny i skutki, ale nie zmieni w żaden sposób ważnych historycznych faktów. To nadrzędna zasada gry, obowiązująca we wszystkich epizodach poza ostatnim, którego akcja ma miejsce w czasie rzeczywistym -w grudniu 2018 roku.

W naszym założeniu istnieje jednak druga ukryta warstwa rzeczywistości. To znany tylko nielicznym świat, do którego jedyną przepustką jest śmierć. Świat wampirów. Dopuszczamy możliwość, że to ich machinacje doprowadziły do przełomowych wydarzeń, wybuchu wojen, upadków i narodzin państw. Dla śmiertelników postrzeganie wszystkich tych faktów pozostanie jednak niezmienione w stosunku do realnego świata.

Akcja larpa dzieje się na przestrzeni setek lat, od początków XVIII wieku do czasów obecnych. Chcemy zaproponować wam udział w scenach wampirzych spotkań w ważnych europejskich stolicach jak Paryż, Londyn, Rzym czy Moskwa. Znajdzie się miejsce na osiemnastowieczny wytworny bal, krwawe rytuały w portowych uliczkach, polityczne negocjacje rodem z XX wieku i wiele innych.

Można powiedzieć, że w larpie Głód historia świata będzie tłem dla opowieści o istotach nadnaturalnych, które (chyba) nie istnieją w rzeczywistości.

 Larp "Głód".

  • design i fabuła: Jakub Barański i Mikołaj Wicher
  • termin: 7-9 grudnia 2018 r.
  • miejsce: Pałac Korbielowice

(Dla chętnych osób istnieje opcja przyjazdu wcześniej, lub zostania dłużej, za dodatkową opłatą. W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z recepcją: recepcja@palackrobielowice.com)Dołącz do wydarzenia Larp "Głód" na portalu Facebook.

KOSZTY

Koszt udziału w grze to 799 zł lub w przypadku płatności w ratach: I rata 299 zł (do 30 września), II rata 299 zł (do 31 października), III rata 299 zł (do 30 listopada).

W ramach wejściówki otrzymasz możliwość udziału w larpie "Głód", możliwość uczestnictwa w tworzeniu relacji przed grą (patrz: sekcja Postaci), dwa noclegi w Pałacu Krobielowice, wyżywienie (dostępne zgodnie z harmonogramem).


LISTA REZERWOWAMaksymalna liczba miejsc na grze to 65. W przypadku wyczerpania się puli biletów, kupujący zostanie wpisany na listę rezerwową. (W tej sytuacji zostanie o tym poinformowany i w przypadku rezygnacji natychmiast otrzyma zwrot pieniędzy). Kolejność zakupu będzie decydowała o przyznaniu miejsca zwolnionego przez osobę rezygnującą z udziału w grze. Płatności za niewykorzystane bilety z listy rezerwowej zostaną zwrócone do 20 grudnia 2018 roku.

REZYGNACJA

W przypadku rezygnacji z udziału w grze osoba rezygnująca może otrzymać częściowy lub pełny zwrot opłaconego biletu (lub rat), jeżeli rezygnacja będzie miała miejsce najpóźniej 30 listopada. Jeżeli na miejsce rezygnującej osoby w grze weźmie udział ktoś z listy rezerwowej, to rezygnująca osoba otrzyma pełny zwrot pieniędzy. Ze względu na konieczność poniesienia kosztów organizacyjnych m.in. z rezerwacją lokacji, jeżeli nie będzie osób na liście rezerwowych, to rezygnująca osoba otrzyma częściowy zwrot w zależności od wpłaconej kwoty:

osoby, które opłaciły pełny bilet  -  zwrot kwoty 500 zł
osoby, które opłaciły jedną ratę  -  brak zwrotu
osoby, które opłaciły dwie raty  -  zwrot kwoty 299 zł
osoby, które opłaciły trzy raty  -  zwrot kwoty 598 zł

Płatności takich osób zostaną zwrócone do 20 grudnia 2018 roku. Nie przewidujemy możliwości zwrotu opłaty za bilet w przypadku rezygnacji po 30 listopada.

WYŻYWIENIE

Menu uwzględniać będzie potrzeby wegan (i wegetarian). W przypadku specjalnej potrzeby żywieniowej prosimy o kontakt przed zakupem biletu.


PARKING

Do dyspozycji uczestników będzie obszerny parking w okolicy pałacu.


UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie. Cena biletu nie obejmuje dodatkowego ubezpieczenia na czas trwania wydarzenia.


REKWIZYTORNIA I Organizatorzy larpa "Głód".

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi rezerwację wejściówek związanych z  larpem "Głód" w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Rekwizytornia nie jest organizatorem larpa, a jedynie pośrednikiem prowadzącym sprzedaż biletów obcych. Cały przychód związany ze sprzedażą zasila budżet imprezy.

REGULAMIN

1. Za wydarzenie objęte niniejszą "wejściówką" odpowiada organizacja imprezy - firma "Dobre Relacje" (NIP: 6340062931 REGON: 003464444).

2. Sklep Rekwizytornia pełni funkcję pośrednika w sprzedaży "wejściówek" uprawniających do udziału w zabawie.

3. Sklep Rekwizytornia nie ponosi odpowiedzialności za przebieg wydarzenia, a jedynie za obsługę procesu zakupu "wejściówek".

4. Dokumentem uprawniającym do udziału w wydarzeniu jest potwierdzenie wykonania przelewu. Rekwizytornia dostarczy Organizatorom wydarzenia pełną dokumentację weryfikująca uczestników.

5. Nieopłacony zakup po 14 dniach zostanie anulowany.

6. Brak terminowej zapłaty raty, po upływie 7 dni,  traktowany będzie jako rezygnacja z rezerwacji wejściówki. 

6. W porozumieniu z Organizatorami, każdą zakupioną wejściówkę można odsprzedać lub podarować innej osobie.

7. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

(obowiązuje od 26.08.2018 r).