Fornost 2018 - wejściówka Zobacz większe

Tylko online

Fornost 2018 - wejściówka

Nowy

Wejściówka uprawniająca do udziału w konwencie Fornost 2018.

Więcej szczegółów

100,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypProdukt WirtualnyFornost to tygodniowy konwent larpowy, wypełniony grami toczącymi się w różnych uniwersach, ciekawymi warsztatami oraz niezapomnianymi nocami przy ognisku. Wieńczy go dwudniowa Gra Główna dziejąca się w Tolkienowskim Śródziemiu, której akcja rozgrywa się około 150 lat po zakończeniu Władcy Pierścieni"http://fornost.pl

WEJŚCIÓWKA NA FORNOST 2018

Konwent Fornost 2018, odbędzie się w dniach od 29 lipca do 5 sierpnia 2018 r. w Łutowcu. Zakupiona wejściówka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska.


Do 11 czerwca zakup wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie wynoszącej 100 zł. Po tej dacie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 130 zł. Akredytacja jednodniowa kosztuje 30 zł (niezależnie od terminu jej zakupu). Istnieje także możliwość zakupu akredytacji na czas gry  głównej w cenie 70 zł (niezależnie od terminu jej zakupu).Opłata akredytacyjna po konwencie może być w pewnej części zwrócona, na przykład za organizację punktów programu, pomoc w charakterze "helpera" lub na podstawie kuponów rabatowych. Suma zwrotów akredytacji dla jednej osoby przy uczestnictwie w pełnym konwencie nie może przekroczyć 80 zł przy pełnej akredytacji lub 40 zł przy przedpłacie.Dzieci do lat 7 są zwolnione z opłat akredytacyjnych.
Fornostowa strona www        Fornostowy FanPage         Fornostowa Galeria

REKWIZYTORNIA I FORNOST 2018

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem Fornost 2018 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

REGULAMIN

1. Za wydarzenie objęte niniejszą "wejściówką" odpowiada organizacja konwentu Fornost 2018.

2. Sklep Rekwizytornia pełni funkcję pośrednika w sprzedaży "wejściówek" uprawniających do udziału w zabawie.

3. Sklep Rekwizytornia nie ponosi odpowiedzialności za przebieg wydarzenia, a jedynie za obsługę procesu zakupu "wejściówek".

4. Dokumentem uprawniającym do udziału w wydarzeniu jest potwierdzenie wykonania przelewu (zgodnie z instrukcją zawartą w mailu dostarczanym przed imprezą). Rekwizytornia dostarczy Organizatorom wydarzenia pełną dokumentację weryfikująca uczestników.

5. Zakupiona "wejściówka" nie podlega zwrotowi, można natomiast przekazać (odsprzedać) ją innemu uczestnikowi.

6. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

(obowiązuje od 20.04.2018 r).