Flamberg 2018 - wejściówka Zobacz większe

Tylko online

Flamberg 2018 - wejściówka (przedpłata)

Nowy

Wejściówka uprawniająca do udziału w konwencie Flamberg 2018.

Więcej szczegółów

190,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypProdukt Wirtualny


Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!WEJŚCIÓWKA NA FLAMBERG 2018 (przedpłata)

Konwent Flamberg 2018, odbędzie się w dniach 11-19 sierpnia br. w Czatachowej. Zakupiona wejściówka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz dostęp do pola namiotowego wraz z jego wyposażeniem.


Zakup wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie. W późniejszym czasie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 240 zł.

Wejściówki dla dzieci -  młodzież w wieku 12 lat i więcej akredytowana jest na Flambergu na normalnych zasadach, dzieci od 7 do 11 roku życia akredytowane są z 50% ulgą,  a dzieci poniżej 7 roku życia akredytowane są za darmo. Wiek przyjmujemy wg. roczników.

Wejściówka zaliczkowa dzieli koszty zakupu na dwie wpłaty: pierwszą wynoszącą 50 zł (zaliczka w momencie zakupu) i drugą obejmującą resztę należności, płatną w dowolnym terminie, nie później jednak niż do do 31 maja 2018 r.

Organizatorem Flambergu 2018 jest Fundacja Flamberg.

Flambergowa strona www                Wydarzenie Flamberg 2018 na FB                Flambergowy FanPage

REKWIZYTORNIA I FLAMBERG 2018

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem Flamberg 2018 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

REGULAMIN

1. Za wydarzenie objęte niniejszą "wejściówką" odpowiada Fundacja Flamberg.

2. Sklep Rekwizytornia pełni funkcję pośrednika w sprzedaży "wejściówek" uprawniających do udziału w zabawie.

3. Sklep Rekwizytornia nie ponosi odpowiedzialności za przebieg wydarzenia, a jedynie za obsługę procesu zakupu "wejściówek".

4. Dokumentem uprawniającym do udziału w wydarzeniu jest potwierdzenie wykonania przelewu (zgodnie z instrukcją zawartą w mailu dostarczanym przed imprezą). Rekwizytornia dostarczy Organizatorom wydarzenia pełną dokumentację weryfikująca uczestników.

5. Brak wpłaty drugiej raty w terminie do 31 maja 2018 r. powoduje przepadnięcie wpłaconej zaliczki.

6. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.