MASTIX klej do charakteryzacji (MASTIX Spirit Gum)

MW-101581

Nowy

MASTIX Spirit Gum - nietoksyczny klej do przyklejania do ciała elementów charakteryzacji, takich jak rany lateksowe, peruki, zarost.

Więcej szczegółów

22,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Pojemność [ml]12
MarkaMaskworld

MASTIX Spirit Gum - nietoksyczny klej do przyklejania do ciała elementów charakteryzacji, takich jak rany lateksowe, peruki, zarost. Preparat marki Maskworld (wyprodukowane w Niemczech przez METAMORPH GMBH).


Szybko i mocno wiąże elementy lateksowe ze skórą, zapobiegając ich odpadnięciu lub częściowemu odklejeniu podczas gry. Klej jest przezroczysty i po wysuszeniu prawie niewidoczny na skórze. Znajduje się w zakręcanej buteleczce z małym pędzelkiem, która chroni go przed wyschnięciem i sprawia, że łatwo go użyć w każdej sytuacji. Ponieważ jest trwały, wydajny i bezpieczny, stał się bestsellerem na rynku profesjonalnych produktów do charakteryzacji.


Sposób użycia:

1. Oczyść skórę i elementy charakteryzacji, które mają zostać przyklejone do ciała. Dobrze sprawdza się przy tym zmywacz kleju MASTIX, który odtłuszczając skórę, zwiększa przyczepność powierzchni ciała i sprawia, że elementy charakteryzacji są lepiej przymocowane.

2. Rozprowadź cienką warstwę kleju na skórze i poczekaj, aż całkowicie wyschnie.

3. Kiedy pierwsza warstwa kleju będzie sucha, rozprowadź na niej drugą warstwę kleju i przyłóż element charakteryzacji, który ma zostać przyklejony. 

4. Dociśnij i przytrzymaj przez chwilę, aż klej zwiąże powierzchnie (trwa to około dziesięciu sekund).


Preparat można usunąć za pomocą zmywacza kleju MASTIX (Mastix Remover) lub alkoholem izopropylowym. Aplikacje lateksowe należy zdejmować delikatnie, aby ich nie uszkodzić. Po usunięciu kleju zmywaczem, należy umyć skórę oraz lateksowe elementy charakteryzacji ciepłą wodą z mydłem.

Skład:

Alcohol Denat., Cophal, Colophonium (Rosin), Glycol, Rosinate, Fumaric Acid

 

Uwaga:

Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników. Kleju MASTIX Spirit Gum nie należy stosować w okolicach oczu, błon śluzowych (wargi, powieki) i strefach intymnych. Produkt jest łatwopalny - należy go przechowywać z dala od ognia.

Produkty powiązane