FX Latex Milk - mleczko lateksowe do tworzenia efektów specjalnych na skórze

MW-117842

Nowy

Wysokiej klasy produkt do charakteryzacji, pozwalający uzyskanie efektów specjalnych filmowej jakości.

Więcej szczegółów

85,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Pojemność [ml]473
MarkaMaskworld
Długość [cm]4
Szerokość (dół) [cm]8,5
Wysokosc [cm]18Latex Milk - wysokiej klasy produkt do charakteryzacji, pozwalający uzyskanie efektów specjalnych filmowej jakości. Stosowany także to tworzenia niewidocznych przejść między skórą a przyklejanymi elementami, ponieważ idealnie maskuje krawędzie aplikacji lateksowych.

Mleczko lateksowe po naniesieniu na skórę i wyschnięciu, tworzy cienką błonę, przypominającą warstwę naskórka. Tę sztuczną skórę można modelować, uzyskując różne efekty w zależności od zastosowanej techniki. Mleczko można wykorzystać do wykreowania wrażenia skóry nienaturalnie zmienionej chorobą, poważnie uszkodzonej, odchodzącej od ciała, pomarszczonej. Za każdym razem efekt jest unikalny, wyraźny i po nałożeniu odpowiedniego makijażu, przerażająco realistyczny.

Aby stworzyć na ciele imitację głębokich zmarszczek, należy delikatnie naciągnąć dłońmi skórę w miejscu, w którym chcemy osiągnąć wrażenie pomarszczonego naskórka, nałożyć na nią produkt i przytrzymać naciągniętą, aż mleczko wyschnie. Wrażenie popękanego, miejscami odchodzącego naskórka można uzyskać rozrywając wykałaczką fragmenty błony utworzonej na ciele po wyschnięciu mleczka.

Butelka zawiera 473 ml mleczka lateksowego. Produkt przeznaczony jest do profesjonalnej charakteryzacji, lecz jest łatwy w użyciu. Można go stosować bezpiecznie nawet na dużych powierzchniach ciała.Tip & Trick:

Profesjonalni charakteryzatorzy wykorzystują czasami mleczko lateksowe w połączeniu z kawałkami gazy przyklejonej do ciała, aby uzyskać spektakularne efekty. Do przyklejania elementów charakteryzacji idealnie nadaje się klej MASTIX, który można kupić osobno.

MASTIX Spirit Gum to nietoksyczny klej na bazie naturalnych żywic, stosowany do przyklejania do ciała aplikacji lateksowych (np. lateksowych ran), peruk, zarostu. Szybko i mocno wiąże elementy lateksowe ze skórą, zapobiegając ich odpadnięciu lub częściowemu odklejeniu podczas gry.

Klej jest przezroczysty i po wysuszeniu prawie niewidoczny na skórze. Znajduje się w zakręcanej buteleczce z małym pędzelkiem, która chroni go przed wyschnięciem i sprawia, że łatwo go użyć w każdej sytuacji. Ponieważ jest trwały, wydajny i bezpieczny, stał się bestsellerem na rynku profesjonalnych produktów do charakteryzacji.


Sposób użycia:

1. Przygotuj elementy charakteryzacji, które chcesz wykorzystać. Mogą Ci się przydać także płatki kosmetyczne lub chusteczki do demakijażu, jeśli zechcesz usunąć część produktu.

2. Jeżeli zamierzasz tworzyć efekty specjalne na twarzy, wcześniej załóż elementy stroju wkładane przez głowę. Unikniesz zniszczenia charakteryzacji podczas ubierania się.

3. Zabezpiecz strój przed pobrudzeniem.

4. Oczyść skórę i aplikacje lateksowe, które mają zostać przyklejone do ciała. Dobrze sprawdza się przy tym zmywacz kleju MASTIX, który odtłuszczając skórę, zwiększa przyczepność powierzchni ciała i sprawia, że elementy charakteryzacji są lepiej przymocowane.

5. Rozprowadź cienką warstwę kleju MASTIX na skórze i poczekaj, aż całkowicie wyschnie.

6. Kiedy pierwsza warstwa kleju będzie sucha, rozprowadź na niej drugą warstwę kleju i przyłóż element charakteryzacji, który ma zostać przyklejony. 

7. Dociśnij i przytrzymaj przez chwilę, aż klej zwiąże powierzchnie (trwa to około dziesięciu sekund).

8. Nałóż na skórę mleczko lateksowe. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz:
- rozprowadzić produkt na brzegach aplikacji lateksowych, maskując krawędzie i sprawiając, że przyklejane aplikacje wizualnie stopią się ze skórą,

- delikatnie naciągnąć skórę, nałożyć na nią mleczko lateksowe i poczekać, aż wyschnie (przytrzymując przez ten czas skórę naciągniętą), aby stworzyć wrażenie pomarszczonego naskórka,

- rozprowadzić produkt na większej powierzchni ciała i kiedy wyschnie, dowolnie go modelować, tworząc uszkodzenia, rozdarcia i naddarcia, za pomocą wykałaczki i szorstkiej szczoteczki.

9. Dla uzyskania ostatecznego wrażenia nałóż odpowiedni do pożądanego efektu makijaż, dokańczając charakteryzację.

Mleczko lateksowe usuwa się łatwo i bez specjalnych zmywaczy, odrywając je delikatnie pod strumieniem ciepłej wody.

Skład:

Naturalny lateks (koloidalny roztwór kauczuku naturalnego), woda, woda amoniakalna.
 

Uwaga:

Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników. Produktu nie należy stosować w okolicach oczu, błon śluzowych (wargi, powieki) i strefach intymnych. 

Produkty powiązane