Collodium - płyn do tworzenia blizn

MW-109806

Nowy

Profesjonalny preparat do charakteryzacji marki Maskworld (METAMORPH GMBH) wyprodukowany w Niemczech.

Więcej szczegółów

32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Pojemność [ml]12
MarkaMaskworld

Collodium - płyn do tworzenia blizn i szram. Płyn do aplikacji na skórę, który daje efekt zabliźnionej rany. Profesjonalny preparat do charakteryzacji marki Maskworld. W miejscu aplikacji skóra zapada się i delikatnie ściąga, tak jak to dzieje się w procesie gojenia ran ciętych. Produkt pozwala na uzyskanie realistycznych rezultatów. Można go stosować na skórę twarzy i ciała. 

Sposób użycia:

1. Naciągnąć skórę w miejscu, gdzie chcemy uzyskać efekt blizny.

2. Nanieść preparat na skórę przy pomocy pędzelka. Podczas nakładania preparatu należy chronić oczy.

3. Trzymać naciągniętą skórę do chwili, gdy zacznie się zapadać. Wówczas puścić i odczekać chwilę, aż Collodium wyschnie.


Jeśli przed nałożeniem Collodium, w miejscu gdzie chcemy stworzyć bliznę, namalujemy ślady kredką do makijażu w kolorze cielisto-różowym, blizny będą wyglądały na świeżo wygojone rany. Warto, aby kredka była wodoodporna. Stare i nowe blizny tworzą razem wizerunek postaci, dla której walka to nieodzowna część życia. Jak uzyskać taki efekt pokazuje Miranda Hedman w tutorialu Ciri The Witcher 3: Wild Hunt - Makeup Tutorial.


Preparat można usunąć zmywaczem Collodium (Collodium Remover). Po zmyciu aplikacji skórę warto posmarować tłustym kremem.

Skład:

Diethylether, Ethanol, Nitrocellulose, Alcohol

Uwagi:

Podczas aplikacji Collodium chronić oczy. Nie nakładać na powieki i blisko oczu.
Preparat znany jest także pod nazwami materiał bliznowaty oraz Kolodium.

Produkty powiązane