Blood Capsules - Kapsułki z sztuczną krwią

K360101

Nowy

Kapsułki z sztuczną krwią. Produkt pozwalający na uzyskanie efektów specjalnych podczas gry. Opakowanie zawiera 10 sztuk kapsułek wykonanych z materiałów nietoksycznych.

Więcej szczegółów

33,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]50
MarkaEpic Effect

Blood Capsules - kapsułki z sztuczną krwią. Produkt pozwalający na uzyskanie efektów specjalnych podczas gry. Opakowanie zawiera 10 sztuk kapsułek wykonanych z materiałów nietoksycznych.

Kapsułka po przegryzieniu rozpuszcza się i na jakiś czas barwi ślinę na intensywnie czerwony kolor, do złudzenia przypominający krew. Ten makabryczny efekt można wykorzystać podczas scen rozgrywających się w świecie mroku, a także podczas wszelkich odgrywanych walk lub bójek. Daje zaskakująco realistyczne wrażenie. Kapsułka rozpuszcza się w wilgotnym środowisku, ale może być trzymana w ustach przez kilka minut przed użyciem.

Składniki:

Gliceryna

Uwaga:

Nie moczyć, przechowywać w suchym miejscu. Nie połykać (produkt nie jest toksyczny, ale jego spożycie nie jest zalecane).

Epic Effect Blood Capsules are great for creating dramatically gory effect during fight scenes or when hunting vampires or victims. When biting down on the capsule the content will mix with the saliva in your mouth letting you spit or leak realistic blood from your mouth. The capsules are made from gelatin which dissolves if exposed to too much moisture, though a capsule can be kept in the mouth for a few minutes before use. The package contains 10 capsules.

  • Optimizes your Epic Effects Make-Ups effects
  • Water based
  • Does not stain or comes off in water
  • Made from non-toxic materials (we do not recommend drinking it, but you wont be sick if you get it on your lips)
  • Used by professional make-up artists in the theatre- and movie industries